Seni veel valmimata lõbustusasutus

Seni veel valmimata lõbustusasutus

Kiri, mille Francis Crick saatis Winston Churchill’ile. Crick oli bioloog/füüsik Churchilli Kolledžis, mis oli spetsiaalselt loodud eriliselt teaduskeskseks õppeasutuseks. Kui kolledžisse ehitati kristlik kabel, otsustas Crick lahkuda. Churchill ei mõistnud teda ja põhjendas, et kogu vajalik rahasumma annetati väljaspoolt kolledžit spetsiaalselt kabeli jaoks. Crick vastas seepeale ülaloleva kirjaga, milles annetas omalt poolt 10 gini Churchilli Kolledži lõbumaja loomiseks. 🙂

Foto on kahjuks telefoniga tehtud ja mitte eriti loetav aga siit saab kogu lugu lugeda: http://www.raggedclown.com/tag/genius/

This entry was posted in Picture of the day. Bookmark the permalink.

5 Responses to Seni veel valmimata lõbustusasutus

 1. mattias says:

  Hei Marek, m6tlesin just kirjutada ja kysida, kuidas sul seal tudengielu l2heb, aga avastasin siis blogi 😀

  Ma pean ka ikka vist nyyd tegema, kui sul ja Linusel on. Siin kohtab ka igasugu omap2raseid inimesi. N2iteks yks vanamees oli peat2naval suurte plakatite, ruupori ja lauaga, ning kuulutas k6igile teooriat kuidas natsid geid olid ning myys oma raamatut “Homosexualism in the Nazi party”.

 2. marek says:

  ehheee, vägev. seda raamatut loeks kohe huviga.

  tee jah blogi. hea meelega loeks dublini muljeid. ma enne ärasõitu lõpuks otsustasin selle ebasündsa tegevusega tegelema hakata. aga igaks juhuks nimetasin selle logiks, mitte blogiks 😛

  sul on ilmselt naljakas vaadata, kuidas ma samu kohti avastan. anna vihjeid, kus veel midagi huvitavat toimub. ning kustkohast saaks musta leiba ja ruudulisi kaustikuid – need on kaks fundamentaalset asja, millest inglased midagi kuulnud pole.

 3. mattias says:

  Ikka on l6bus vaadata, aga nyyd kui keegi mu inglismaa eluolu kohta kysib, saab siia suunata 😀

  Korralikku musta leiba ei teagi kust saada, aga Market Square turuplatsil oli yks saiaputka, kus myydi jube kallilt “russian rye bread’i”, mis n2gi v2lja ja tekstuurilt tundus nagu turvas. Maitse oli enam-v2hem.

  Ruudulisi kaustikuid inglismaal ei olegi. Keegi ei saanud minust aru ka, kui ma kysisin, miks ma peaks tahtma ruudulisse kirjutada, ja soovitati millimeeterpaberit osta vms. L6puks tuli Eestist importida. Palju seda aga ei kasutanud – kuna enamikes loengutes jagatakse trykitud p6hjalik konspekt-raamat v6i v2hemalt slaidid v2lja, siis sinna 22re peale ongi hea m2rkmeid teha. Teistes ainetes v6i konspektile lisaks panin lihtsalt kausta vahele valgeid pabereid.

 4. marek says:

  heh, mnjaa… kui ma poest ruudulist kaustikut küsisin, siis müüja hakkas naerma ja ütles, et sellist asja neil küll ei ole. veidrikud.
  aga pika otsimise peale leidsin ühe veebipoe (WHSmith) kus on üks ruuduline kaustik ka peidus. suht kallis on aga tellisin paar tükki.

  seda turvast ma veel proovin millalgi.
  mul on eestist kaasas karp šprotte ja tuttav lätlane lubas novembris FedEx’iga musta leiba tellida. oi siis hakkame võikusid tegema……

 5. Pingback: Ragged Clown » Blog Archive » What Language?

Leave a Reply

Your email address will not be published.