Ballmer peak

Võrreldes eelmise aastaga on mu postitused märgatavalt harvemaks jäänud. Sellel on kolm põhjust:

1. Olen siin juba 4 kuud elanud ja uudsus hakkab vaikselt kaduma. Midagi suurejoonelist pole olnud aega ette võtta ja väiksemad toredad seigad tunduvad pisut liiga igapäevased, et neid üles kirjutada.

2. Ma postitasin enne kõvasti pilte. Aga praegu on meil siin inglise talv ehk siis mitte midagi sellist, mida ma pildistada tahaks. Sügis oli ilus, kevad tuleb ka ilus, aga praegu on siin hunnik vihma ja muda.

3. Ma ei teadnud oma eksamitulemusi. Närv oli sees, sest need määravad enam-vähem ära, kui kauaks ma siia jääda saan – kas saadetakse kohe koju tagasi, saan ilusti kursuse lõpuni teha või lubatakse kunagi isegi tagasi tulla. Ja nii ebaselge tulevikuga ei olnud erilist motivatsiooni siia midagi vahvat kirjutada.

Aga… täna hommikul saime oma tulemused teada. Trükituna, ümbriku sees ja puha. Olime kogu kursusega koos ja pinge oli laes. Kõigi meie jaoks olid need esimesed Cambridge’i eksamid. Kuidas mul siis läks? Koju igatahes õnneks ei saadeta. 🙂

Absoluutväärtus kuigi muljetavaldav ei olnud – selle trimestri tulemuseks sai 79.8%. Esialgu tekitas see number vastakaid tundeid – lävend 60% on ilusti ületatud aga TTÜ’s saadud numbrite kõrval tundus see ikkagi suhteliselt nõrk. Aga kui olime tulemusi omavahel võrrelnud, tuli välja, et ainult üks tegelane oli suutnud suurema protsendi kirja saada. Jääb üle vaid oletada, et see on siiski täitsa mõistlik tulemus. Niisiis võib rahulikumalt hignata ja esimese trimestri kordaläinuks lugeda.

Rubriigid: Personal. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 kommentaari postitusele Ballmer peak

Lisa kommentaar